ÇAĞDAŞKENT GROUP

ÇAĞDAŞKENT GROUP'un, 6 yıl gibi kısa bir süre içerisinde ürettiği, nitelikli konut sayısı 10.000’in üzerindedir.

ÇAĞDAŞKENT GROUP, 4 firma ve seçilmiş ve güven bağı kurulmuş konusunun en iyisi 20’nin üzerinde taşeron firma ile sağlam ve erişilebilir fiyatlarla konforlu konutlar üreten bir gruptur. Grubun 6 yıl gibi kısa bir sürede ürettiği konut sayısı 10.000’in üzerindedir.

ÇAĞDAŞKENT GROUP, 1999 depremi sonrası ortaya daha da bilinçlenen konut talebini karşılamak üzere depreme dayanıklı, konforlu ve erişilebilir fiyatlı konut söylemi ve uygulaması ile konut üretimine Gebze Çayırova’da 2004 yılında başladı.

2 yıl içinde tamamlanan ilk 1000 konutun getirdiği başarı ve güven ile ÇAĞDAŞKENT GROUP, Gebze Çayırova bölgesinde geliştirdiği projelerin yanı sıra, İstanbul’un Avrupa yakasında hızla gelişen ilçesi Silivri Kınalı’da da ulaşılabilir fiyatlı konut üretimine başladı ve bu bölgede bugüne kadar tamamlanan konut sayısı da 2000 civarını aşmıştır.

Tamamlanan projelerin yarattığı güven ve talep karşısında, pek çok firmanın faaliyetleirni durduğu veya yavaşlattığı bir dönemde, ÇAĞDAŞKENT GROUP, yeni projelere başlamış olup, duyulan ve gösterilen ilgi ile sosyal konut alanından çıkıp Kadıköy projesi ile A plus (A+) projelere başlamıştır.

Geleceği İnşa Eder!

 

Doğru Yatırımın Yeni Adı

ÇAĞDAŞKENT GROUP, 4 büyük firma ve yıllar içinde seçilmiş ve entegre olunmuş konusunun en iyisi 20’nin üzerinde taşeron firma ile sağlam ve erişilebilir fiyatlarla konforlu konutlar üreten bir gruptur.

Erişilebilir fiyatlarla kaliteli konut üretimine odaklanmış, firmanın bu konuda geliştirdiği üretim teknikleri, kadrosu ve oluşturduğu altyapı ile ulaştığı üretim kalitesi ve süratiyle piyasasında farklılaşmış ve rakiplerine göre piyasada daha üst bir konumda yerini almıştır.

Grubun bünyesinde kurduğu pazarlama grubu ile piyasanın beklentilerini sistematik ve organize şekilde izlemesi başarının gerisinde yer alan bir diğer önemli faktördür.

KURUMSAL BAŞARI BELGELERİMİZ